Audi RS3
A3 Sportback 2.5 TFSI quattro Facelift RS-Sportstoelen Virtual Cockpit | Bang&Olufsen | Panoramadak | ACC | Matrix verlichting | Sportuitlaat
Direct kopen, basisprijs: € 54.895,-
Direct kopen, basisprijs
€ 54.895,-
LEASEPRIJS: € 904,76 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 10.979,- |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Audi RS3 |
|---|---|
| Uitvoering: | A3 Sportback 2.5 TFSI quattro Facelift RS-Sportstoelen Virtual Cockpit | Bang&Olufsen | Panoramadak | ACC | Matrix verlichting | Sportuitlaat |
| ALGEMEEN | |
| Emissienorm: | Euro 6 |
| Bouwjaar: | 10 januari 2020 |
| Carrosserie: | Hatchback |
| BTW / Marge: | Marge |
| Kilometerstand: | 56.432 km |
| Aantal zitplaatsen: | 5 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Aantal sleutels: | 2 |
| Aantal handzenders: | 2 |
| Brandstof: | Benzine |
| Transmissie: | Automaat, 7 versnellingen |
| Kleur: | wit |
| Onderhoudsboekjes: | Ja, aanwezig |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 904,76 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 54.895,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | Z-402-RF |
| Motorinhoud: | 2.480 cc |
| Vermogen: | 294 kw / 400 pk |
| Laadvermogen: | 560 kg |
| Gewicht: | 1.505 kg |
| Wielbasis: | 263 cm |
| Hoogte: | 145 cm |
| Breedte: | 180 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 2.065 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Exterieur
- Buitensp.elektr.inklap en aut. dimmend
- Elektrisch glazen panorama-dak
- Open dak
- Panoramadak
- Sportpakket
- Aluminium delen exterieur
- Buitenspiegel(s) automatisch dimmend
- Buitenspiegel(s) automatisch dimmend
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Dakspoiler
- Dimlichten automatisch
- Elektronische remkrachtverdeling
- Keyless entry
- koplampreiniging
- LED koplampen
- Lichtmetalen velgen 19"
- Metaalkleur
- Parkeersensor voor en achter
- Sportonderstel
- Warmtewerend glas
- Infotainment
- Audio installatie premium
- Audioinstallatie met cd-speler
- Multimedia-voorbereiding
- Navigatiesysteem full map + hard disk
- Interieur
- Cruise control adaptief met stop&go
- Sportstoelen
- Sportstuur
- Voorstoelen verwarmd
- Voorstoelen verwarmd
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Armsteun voor
- Binnenspiegel automatisch dimmend
- Binnenspiegel automatisch dimmend
- Boordcomputer
- Carbonafwerking interieur
- Elektrische ramen achter
- Elektrische ramen voor
- Luxe lederen bekleding
- Regensensor
- Sportstoelen
- Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- Stuur verstelbaar
- Voorstoelen in hoogte verstelbaar
- Milieu
- Start/stop systeem
- Veiligheid
- Achteruitrijcamera
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) knie
- Airbag(s) side voor
- Airbag bestuurder
- Airbag passagier
- Alarm klasse 3
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Dodehoek detector
- Dodehoek detector
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Overige
- Assistance pakket
- Comfort-pakket
- S Line exterieur
- Achteropkomend verkeer waarschuwing
- airco automatisch
- Bluetooth
- centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Dab
- Draadloze telefoonlader
- extra getint glas achter
- lendesteun(en) verstelbaar
- lendesteun(en) verstelbaar
- Matrix led koplampen
- Rijstrooksensor met correctie
- Rijstrooksensor met correctie
- ruitensproeiers/wisserbladen verwarmbaar
- schakelpaddles
- stuur leder
- stuur multifunctioneel
- Variabele stuuroverbrenging
- Volledig digitaal instrumentenpaneel